Bezpłatne doradztwo techniczne
Bezpłatne doradztwo techniczne

FARBY, TYNKI I LAKIERY

NA ZEWNĄTRZ

Kup teraz

FARBY I LAKIERY

DO WNĘTRZ

Kup teraz

GOTOWE

ZESTAWY

Kup teraz

KLEJE, SZPACHLÓWKI

USZCZELNIACZE

Kup teraz

FARBY  OLEJE  LAKIERY

NA ZEWNĄTRZ

Kup teraz

FARBY  OLEJE  LAKIERY

DO WNĘTRZ

Kup teraz

GOTOWE

ZESTAWY

Kup teraz

KLEJE  SZPACHLÓWKI

USZCZELNIACZE

Kup teraz
DOMPOL
PRO
Skandynawskie farby, lakiery i oleje
OFICJALNY DYSTRYBUTOR
NASZE
BESTSELLERY

Sklep

Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

NAJNOWSZE 
PRODUKTY

PRODUKTY

EKOLOGICZNE

Poznaj najwyższej jakości produkty z oferty ekologicznej

Sprawdź naszą ofertę
KATEGORIE
PRODUKTÓW
POZNAJ
EKOLOGICZNE
PRODUKTY
Sprawdź

Sklep

Wyświetlanie 145–153 z 178 wyników

DomPolPRO to sklep internetowy z farbami, proponujący wyłącznie wysokojakościowe preparaty. Od lat dostarczamy wyłącznie najlepszych, profesjonalnych i niezawodnych produktów, których celem jest ochrona różnorodnych powierzchni i tworzyw. W selekcji dostępnych farb, olejów i lakierów kierowaliśmy się renomą producenta, opiniami naszych Klientów oraz własnym doświadczeniem. Stawiając na skandynawską jakość możemy być pewni, że w Państwa ręce trafiają najwyższej klasy produkty cechujące się wysoką trwałością.

Farby i lakiery do wnętrz
W naszej ofercie znajdują się farby do wnętrz w przeróżnych - zarówno minimalistycznych, jak i bardziej wyrazistych - kolorach. Zapewniają trwałość, zmywalność, doskonałe krycie i łatwość w nakładaniu.
Podobnie jak proponowane przez nas lakiery do wewnątrz, które ochraniają powierzchnię przed zadrapaniami, wilgocią i uszkodzeniami mechanicznymi.

Farby, tynki i lakiery na zewnątrz
Altany, parkiet na tarasie czy płot wymaga środków zabezpieczających, dzięki którym tworzywo odporne będzie na skrajne temperatury oraz czynniki mechaniczne.  Z myślą o tym przygotowaliśmy dedykowane farby na zewnątrz, które wyróżniają się trwałością, wysoką przyczepnością do podłoża, odpornością na promieniowanie UV oraz wahania temperatury. W ofercie znajdą Państwo także lakiery na zewnątrz, które nie tylko ochraniają tworzywo, ale także mogą nadać mu nowego koloru, zmieniając w mgnieniu oka tworzoną aranżację.

Pozostałe produkty dostępne w Dompolpro.pl
Oprócz lakierów i farb oferujemy szereg innych produktów, ułatwiających pracę zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz domu. Na łamach sklepu znajdują się m.in narzędzia i produkty uzupełniające, kleje, szpachlówki, uszczelniacze i gotowe zestawy.
DomPolPRO to profesjonalny sklep z farbami i lakierami, który stawia na jakość i niezawodność. Nie chcemy oferować Państwu półśrodków - jesteśmy gwarancją PROfesjonalizmu i trwałości.

PRODUKTY
ECO
Poznaj najwyższej jakości produkty z oferty ekologicznej
Sprawdź naszą ofertę
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
W razie wątpliwości oraz pytań, zapraszamy do skontaktowania się z naszym działem obsługi klienta.
SALON IŁAWA
Piekarska 7, 14-200 Iława
Tel.: 89 641 11 64
SALON OLSZTYN
 Jerzego Burskiego 30, 10-686 Olsztyn
Tel.: 89 555 22 33
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram