• Warstwa nawierzchniowa do nakładania przez natryskiwanie AQUATOP 2600-94 to przemysłowa warstwa nawierzchniowa na bazie wody przeznaczona dla drewna do użycia na zewnątrz np. drzwi i okna.

  • Warstwa nawierzchniowa do nakładania przez natryskiwanie AQUATOP 2600-23 to przemysłowa warstwa nawierzchniowa na bazie wody przeznaczona dla drewna do użycia na zewnątrz np. drzwi i okna.

  • Podkład do nakładania przez natryskiwanie AQUAPRIMER 3130-00 to podkład przemysłowy na bazie wody przeznaczony dla drewna nowego do użycia na zewnątrz np. drzwi i okna.

  • Wypełniacz natryskowy Obróbka pośrednia Szpachlówka

  • Podkład do nakładania przez natryskiwanie. Wodorozcieńczalny Grunt ANTISTAIN AQUA 5200-00 to podkład przemysłowy na bazie wody przeznaczony dla drewna nowego do użycia na zewnątrz np. drzwi i okna. ANTISTAIN AQUA 5200-00 minimalizuje żółknięcie sęków oraz drewna iglastego o dużej zawartości twardziela.

  • Podkład do nakładania przez polewanie / zanurzanie. Wodorozcieńczalny Grunt ANTISTAIN AQUA 5200-01 to podkład przemysłowy na bazie wody przeznaczony dla drewna nowego do użycia na zewnątrz np. drzwi i okna. ANTISTAIN AQUA 5200-01 minimalizuje żółknięcie sęków oraz drewna iglastego o dużej zawartości twardziela.

  • Warstwa nawierzchniowa do nakładania przez natryskiwanie. Warstwa nawierzchniowa AQUATOP 2600-69 to przemysłowa warstwa nawierzchniowa na bazie wody przeznaczona dla drewna do użycia na zewnątrz np. drzwi i okna. AQUATOP 2600-69 zawiera dodatkowe filtry UV wydłużające okres trwałości powłok. W zależności od rodzaju drewna jego wygląd z czasem zmieni...

  • Warstwa nawierzchniowa do nakładania przez natryskiwanie. Warstwa nawierzchniowa AQUATOP 2600-66 to przemysłowa warstwa nawierzchniowa na bazie wody przeznaczona do użycia na zewnątrz np. drzwi i okna wykonane z miękkiego i jasnego drewna. ć lub stać się ciemniejsze. Drewno acetylowane, sapele i inne może wyblaknąć lub stać się jaśniejsze.

  • Podkład do nakładania przez natryskiwanie. Wodorozcieńczalny Grunt ANTISTAIN AQUA 2901-00 to podkład przemysłowy na bazie wody przeznaczony dla drewna nowego do użycia na zewnątrz np. drzwi i okna. ANTISTAIN AQUA 2901-00 redukuje przebarwienia warstwy nawierzchniowej spowodowane przez taniny występujące w drewnie liściastym.

Menu

Szukaj